szkoła MLP w Opolu

Kursy angielskiego w Metropolitan Language Professionals

Znajomość języka angielskiego bardzo wiele ułatwia, zarówno w życiu prywatnym, jak też w zawodowym. Rozwój i wspinanie się po szczebelkach kariery bardzo często jest bowiem uzależnione od umiejętności posługiwania się językiem angielskim w mowie i piśmie. Jest to szczególnie ważne w przypadku pracy w międzynarodowych korporacjach, w których w ramach zadań zawodowych należy kontaktować się z zagranicznymi klientami.

Kursy angielskiego

Oferta szkoły Metropolitan Language Professionals skierowana jest zarówno do osób chcących nauczyć się języka biznesowego, jak też do wszystkich innych, którzy chcą rozwijać swoją znajomość języka angielskiego, to zatem miejsca warte odwiedzenia. W naszej nowoczesnej szkole językowej zajęcia odbywają się w niedużych grupach, w których kursanci mają możliwość dyskutować pod okiem native speakera, czyli osoby biegle posługujące się językiem angielskim, dla której język ten jest językiem ojczystym.

Certyfikaty językowe

Podczas kursów zdobywa się wiedzę i umiejętności językowe, które przygotowują do zdania egzaminów i uzyskania certyfikatów językowych. Mogą być one ważną kartą przetargową na przykład podczas poszukiwania nowej pracy. Zbliżająca się jesień to doskonały czas ma to, aby na nowo polubić się z regularną nauką języka angielskiego.